Zaragoza – Erasmus+

Po příletu a přenocování v Barceloně jsme strávili jeden den obdivováním a poznáváním Barcelony, její kultury, historie a památek. Na konci dne jsme se rychlovlakem přepravili do Zaragozy, kde na nás čekali španělští studenti, kteří nás vřele uvítali na nádraží v Delicias, kde jsme strávili většinu pobytu. Zúčastnili jsme se mnoha zajímavých procházek, které nás něco přiučili o historii města, kraje Aragon a celého státu. Pobyt se nám moc líbil, protože jsme si se španělskými studenty skvěle rozuměli a stali se z nás rychle přátelé. Díky tomuto výletu se prohloubila naše znalost španělštiny a angličtiny, hlavně na konverzační úrovni.

Myslíme si, že by podobný výlet měl zažít každý, protože jsme si z něj odvezli nové vědomosti a krásné zážitky.

Výlet se nám moc líbil a velmi se těšíme se na opětovné shledání se španělskými studenty.

Exkurze probíhala 15. až 20. dubna 2023

5.A


Zaragoza (15-20.4.2023)

After arriving and staying overnight in Barcelona, we spent a day admiring and exploring Barcelona, its culture, history and sights. At the end of the day, we took a high-speed train to Zaragoza, where we were met by Spanish students who warmly welcomed us at the Delicias train station, where we spent most of our stay. We took part in many interesting walks that taught us something about the history of the city, the region of Aragon and the whole state.

We enjoyed our stay very much because we got on well with the Spanish students and quickly became friends. Thanks to this trip, our knowledge of Spanish and English has deepened, especially at a conversation level. We believe that everyone should experience a trip like this because we gained new knowledge and had a wonderful experience.

We really enjoyed the trip and we are looking forward to seeing the Spanish students again.

5.A