Školní program

Vážení rodiče,

v naší škole je zavedena aplikace s názvem „ŠKOLNÍ PROGRAM“, která slouží pro elektronické platby školních pomůcek, exkurzí, výletů a úhrad za ubytování na domově mládeže.

Školní program slouží tedy k přesné evidenci peněz, které rodič svěří škole ve formě zálohy. Z této zálohy jsou automaticky odebírány platby. Platby jsou tedy bezhotovostní a každý žák má samostatné konto, které si můžete ze svého počítače např. doma kontrolovat. Pokud stav konta poklesne na úroveň nižší než 200 Kč, budete informováni automaticky generovaným e-mailem.

Aby bylo možné ŠKOLNÍ PROGRAM využívat, proveďte, prosím, registraci dle následujícího postupu:

Registrace:

 1. skolniprogram.cz
 2. Uživatel -> Registrace -> Pro registraci klikněte zde.

POZN. Pokud jste již registrováni na jiné škole, není třeba registraci opakovat. Pošlete pouze email na adresu podpora@skolniprogram.cz s uvedením svého jména, jména dítěte, školy a administrátoři provedou přeregistraci a připojení dítěte. V případě potřeby volejte na tel. č. podpory 731 303 265.

 1. Vyplňte ID školy: 00666122
 2. Vyplňte přihlašovací formulář (jméno a příjmení rodiče, e-mail – je potřeba pro registraci a komunikaci s programem, telefon, příjmení a jméno dítěte, třída – do koce prázdnin jsou všechny třídy pro nově nastupující žáky označeny jako nultý ročník, v září se automaticky přepne).
  • Zaregistrovat
 3. Na Váš zadaný e-mail Vám přijde ověřující zpráva, která má omezenou platnost, tzn. HNED ji potvrďte kliknutím.
 4. Poté vyčkejte na schválení registrace třídním učitelem. Potvrzení přijde e-mailem.

Po přihlášení do systému naleznete v příslušné záložce ŠKOLNÍHO PROGRAMU návody, informace a kontakty.

Pro případnou pomoc s registrací kontaktujte třídního učitele pomocí e-mailu. Pro komunikaci se správcem školy kontaktujte Ing. Michaelu Kudláčkovou (kudlackova@bigy-cb.cz) nebo pro finanční záležitosti správce školní pokladny Pavlínu Mikovcovou (mikovcova@bigy-cb.cz).

Po schválení registrace třídním učitelem je možné provést převod finančních prostředků:

 1. Přihlášení do ŠKOLNÍHO PROGRAMU – záložka POKLADNA a PLATBA – naleznete zde informaci k platebním údajům – číslo účtu, variabilní symbol a specifický symbol. Nutné vyplnit všechny platební údaje správně, jinak se platba nespáruje s vaším kontem!
 2. Na základě těchto platebních údajů převeďte požadovanou částku ze svého bankovního účtu na účet školní pokladny.
 3. Po zpracování platby z Vaší banky dojde k přičtení částky na příslušné konto. Připsání částky na konto trvá zpravidla 3-4 pracovní dny od zaplacení. Poté je třeba převést částku na dítě, případně rozdělit mezi více svých dětí, které studují na naší škole -> PŘEVÉST

Registraci a první platbu zálohy provádějte, prosím, od 7. července do 25. července 2021. Výše prvotní zálohy je doporučena v částce 2 500 Kč (učebnice pro jazykové předměty). Nezapomeňte, prosím, že pokud je dítě ubytováno na domově mládeže, je třeba tuto zálohu příslušně navýšit. Taktéž je třeba navýšení, pokud se zúčastní sportovního kurzu v Nové Peci (platí pro žáky budoucí 1.C).

Podrobnější informace k registraci a obsluze školního programu naleznete níže.

Děkujeme za spolupráci!

Ing. Martin Maršík, Ph.D.

ředitel ŠPO


icopdfŠkolní program – návod pro registraci

icopdfŠkolní program – návod k Online pokladně